KONST / Litografier / Färglitografier 10392587
nr 1039 2587
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 2 st, Ulf Wahlberg (f. 1938), signerad. -94, motivet: 24x35
Kondition: slitage
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 maj 2016
kl 19:35:30
20/5 07:57:29
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg